ZAJĘCIA
RUCHOWO TANECZNE
Slider

AKADEMIA TAŃCA MAGIC DANCE

          Taniec i muzyka mają wybitny wpływ na rozwój dziecka i pobudzanie jego kreatywności. Jest on doskonałą formą aktywności fizycznej, ponieważ wzmacnia kondycję oraz poprawia koordynację ruchową, doskonaląc jednocześnie plastykę ruchu. Przyczynia się do kształtowania osobowości, wyrabiania nawyku prawidłowej postawy ciała oraz pomaga przełamywać nieśmiałość.

          Magic Dance to nie tylko zajęcia taneczne. Chcemy propagować taniec jako sposób na życie – sposób na pozbycie się stresu, pozytywne rozładowanie energii, możliwość nawiązania nowych przyjaźni, zwiększenia świadomości własnego ciała ale także źródło radości i satysfakcji. Dostrzegamy postępy naszych dzieci – nie tylko te taneczne, ale także te społeczne. Dajemy możliwość wyrażenia swoich emocji, wspieramy w pokonywaniu własnych barier oraz w spełnianiu marzeń. Wiemy jak twórczo motywować dzieci i determinować je do pokonywania własnych słabości i osiągania wyznaczonych celów. Uczymy bawiąc i odkrywamy talent w każdym dziecku.

         Akademia Tańca Magic Dance to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną poznać różne oblicza tańca a jednocześnie wspaniale się bawić. Poprzez dobrą zabawę zarażamy dzieci pasją do tańca, nie zapominając jednocześnie o aspektach zdrowotnych. Wiemy jakie pozytywne znaczenie ma taniec w kompensacji wad postawy i wierzymy, że poprzez taniec zaszczepimy w dzieciach nawyk aktywnego wypoczynku.

         Program naszych zajęć tanecznych został opracowany tak, aby różne formy taneczne oraz zabawy muzyczno-ruchowe dostosowane były zarówno do możliwości jak i potrzeb dzieci. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 5 a 14 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka. Dokładamy zatem wszelkich starań, dostosowując dydaktykę do możliwości dziecka na danym etapie rozwoju psychomotorycznego. Poprzez takie podejście w naszych zajęciach może uczestniczyć każde dziecko, bez względu na wiek, poziom umuzykalnienia oraz stopnia zaawansowania.

Nasz program opiera się na 3 kategoriach:
Magic Dance Kids – dla dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat)
Magic Dance – dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-9 lat)
Magic Dance Star – dla dzieci w wieku szkolnym (10-14 lat)

         Tworzymy autorski program, w którym patrzymy na dziecko holistycznie, opierając swoje założenia na aspekcie zdrowotnym, edukacyjnym i wychowawczym. Podejmujemy takie działania, które mają na celu wpływać na wszechstronny rozwój dziecka:

 • kształtują warsztat taneczny
 • poprawiają sprawność fizyczną
 • rozwijają koordynację i estetykę ruchu
 • rozwijają poczucie rytmu oraz słuchu muzycznego
 • zaspokajają naturalną potrzebę ruchu
 • pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność
 • przełamują nieśmiałość
 • przyczyniają się do wzrostu pewności siebie
 • uczą wytrwałości oraz realizacji wytyczonych celów
 • kształtują sylwetkę poprzez korekcję i kompensację wad postawy
 • rozwijają zdolność autoprezentacji podczas pokazów
 • kształtują pozytywne cechy charakteru

To wszystko dzieje się w rytmie dobrej zabawy.
Kreujemy przestrzeń do rozwoju -  odkrywania pasji i talentów - aktywności ruchowej

         Magic Dance to gwarantowana dawka pozytywnej energii. Nasi instruktorzy to zespół kreatywnych, energicznych ludzi, którzy swoją pasją i pozytywną energią pragną zarażać dzieciaki. To dziewczyny, które stale się rozwijają, są otwarte na nowe wyzwania wzajemnie się wspierając i motywując. Łączy ich pasja do tańca i świadomość, że tej pasji nie mogą zatrzymać tylko dla siebie – chcą tą taneczną pasję zaszczepiać wśród dzieci. Razem pragniemy stworzyć wyjątkową przestrzeń, dla wszystkich dzieci, dla których taniec stanie się fantastyczną przygodą.

          Akademia Magic Dance przygotowała dla swoich tancerzy wiele dodatkowych atrakcji w postaci nagród i upominków za udział w konkursach i za zaangażowanie podczas zajęć. W trakcie zajęć dzieci zdobywają również dyplomy i medale podczas pokazów.

Dołącz do naszej tanecznej drużyny i rozbudź swoją pasję razem z nami !
Magic Dance – jednoczy nas taniec !

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszych zajęciach, ponieważ pragniemy pokazać świat tańca jakiego jeszcze nie znają.

Magic Sport

Gen. Ch, de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

Telefony do kontaktu

Biuro: +48 32 3076212
Biuro kom: + 48 570 869 123

Adres email

kontakt@magic-sport.com.pl

2018 Magic Sport © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Slider