magic sport

Magic DanceSzukasz ciekawych zajęć tanecznych dla swojego dziecka?

Przekonaj się, że Akademia Magic Dance to najlepszy wybór!

Rozwiń taneczny potencjał swojego dziecka!

W zasięgu ręki – zajęcia taneczne Magic Dance odbywają się na terenie Twojej szkoły.
Sprawdź czy już u Ciebie jesteśmy

TANIEC

Taniec jest doskonałą formą aktywności fizycznej i artystycznej. To sposób na szczęśliwe i pełne optymizmu chwile. Ma on nieoceniony wpływ na wszechstronny rozwój dziecka – poprawia koordynację ruchową, kondycję, rozwija kreatywność oraz wrażliwość muzyczną. Natomiast regularne treningi przyczyniają się do nauki wytrwałości oraz realizacji wytyczonych celów przez młodych tancerzy. Pamiętajmy również, że taniec łączy – dzieci trenując wśród rówieśników często zawierają piękne przyjaźnie na wiele, wiele lat.

MAGIC DANCE

Do Akademii Magic Dance zapraszamy wszystkie dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-9lat).To wyjątkowe miejsce dla tych, którzy już kochają taniec lub pragną wyruszyć z nami w niesamowitą taneczną przygodę. Tworzymy przestrzeń dla ludzi z pasją dla których obcowanie z tańcem, kreowanie go i tworzenie stanie się fantastyczną, niekończącą się przygodą.
Magic Dance to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. To dynamiczne, energetyczne, pełne radości zajęcia taneczne uczące swobodnego poruszania się w tańcu i przeżywania muzyki. Młodzi tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: taniec nowoczesny, hip hop, street Dance czy disco Dance.

PROGRAM

Pracujemy na podstawie autorskiego programu zajęć tworzonego przez naszego choreografa. Dbałość o nawet najmniejszy szczegół jest domeną Akademii Magic Dance, co z kolei ma wpływ na niezwykle wysoki poziom jakości zajęć. Program stworzony został w oparciu o potrzeby i możliwości naszych uczestników na danym etapie rozwojowym. Dzięki temu dzieci chętnie podejmują się nowych zaproponowanych przez naszych instruktorów wyzwań, czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy i sukcesów a to przyczynia się do rozwijania swoich talentów, umiejętności i budowania wiary we własne siły.

KADRA

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, doświadczoną kadrę instruktorów, którzy stawiają na stały rozwój. Nasi instruktorzy wspierają tancerzy w osiąganiu swoich celów i w próbach przekraczania własnych ograniczeń.

100% WSPARCIA

Wierzymy w możliwości każdego naszego tancerza. Wzajemna życzliwość, chęć współpracy i dostrzeganie nawet najmniejszych sukcesów sprawia, że Akademia Magic Dance jest miejscem, w którym każdy tancerz poczuje się komfortowo.

Dajemy z siebie 100%, bo wierzymy, że tylko w ten sposób możemy w pełni wykorzystać drzemiący w naszych tancerzach potencjał.

Odkrywamy Inspirujemy Wspieramy i Rozwijamy talent w każdym dziecku. Wierzymy, że każde dziecko ma talent – czasem po prostu bardzo ukryty – my chcemy pomóc go odkryć i rozwijać.

Dołącz do naszej roztańczonej drużyny i zobacz ile korzyści dla Twojego dziecka może dostarczyć taniec!

plansza informacyjna PFR