magic sport

MAGIC DANCE STARTwoje dziecko uwielbia taniec i występy na scenie?
Przekonaj się, że Akademia Magic Dance Star to najlepszy wybór.

Spełniaj taneczne marzenia!

Nie szukaj daleko – nasze zajęcia taneczne prowadzone są w Twojej szkole! Sprawdź czy już u Ciebie tańczymy 

TANIEC

Taniec pozwala wyrażać siebie, swoje emocje. Zostawia mnóstwo przestrzeni dla naszej kreatywności i wyobraźni, rozwija pamięć i koncentrację, doskonali naszą plastykę ruchu i stanowi nieoceniony wpływ na wszechstronny rozwój człowieka. Jest doskonałą formą aktywności fizycznej i artystycznej. Taniec łączy ludzi, zawiązując przyjaźnie na wiele, wiele lat oraz pomaga przełamywać własne bariery i uczy wytrwałości w dążeniu do celu. Dlatego po prostu: warto tańczyć!

MAGIC DANCE STAR

Akademia Magic Dance Star to miejsce zarówno dla tych, którzy kochają taniec i pragną się dalej rozwijać, jak i dla tych, dla których spotkanie z tańcem to realizacja marzeń. To wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. To zajęcia taneczne przepełnione energią, dynamizmem, radością uczące swobodnego poruszania się w tańcu, spontanicznego tworzenia oraz wyrażania emocji poprzez taniec. Tutaj

W zespole Magic Dance Star swoje taneczne umiejętności mogą trenować starsze dzieci w wieku 10-15 lat.

PROGRAM

Nasze treningi opieramy o autorski program stworzony przez naszego choreografa. Dbałość o nawet najmniejszy szczegół jest domeną naszej tanecznej Akademii, co z kolei wpływa na wysoki poziom jakości zajęć. Program został dostosowany do potrzeb i możliwości naszych młodych tancerzy.

KADRA

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną, doświadczoną kadrę instruktorów, którzy stawiają na stały rozwój. Nasi instruktorzy wspierają tancerzy w osiąganiu swoich celów i w próbach przekraczania własnych ograniczeń. Wyzwalanie pozytywnej energii, integracja grupy, wspieranie w tanecznych zmaganiach i docenianie nawet najmniejszych sukcesów – to nieodłączne elementy naszych zajęć.

100% WSPARCIA

Dajemy z siebie 100%, bo wierzymy, że tylko w ten sposób możemy w pełni wykorzystać drzemiący w naszych tancerzach potencjał.

Odkrywamy Inspirujemy Wspieramy i Rozwijamy talent w każdym dziecku. Wierzymy, że każde dziecko ma talent – czasem po prostu bardzo ukryty – my chcemy pomóc go odkryć i rozwijać.

Magic Dance Star – to wyjątkowa i pełna wrażeń taneczna przygoda!
Przyjdź i spełniaj z nami swoje taneczne marzenia!

plansza informacyjna PFR