magic sport

MAGIC DANCE KIDSSzukasz ciekawych zajęć tanecznych dla swojego dziecka?

Przekonaj się, że Akademia Tańca Magic Dance Kids to najlepszy wybór!
Zaszczepimy pasję do tańca w Twoim dziecku!

TANIEC

Kiedy dzieci słyszą swoje ulubione przeboje, bez zastanowienia zaczynają pląsać. Ruch w rytm muzyki to dla przedszkolaków najnaturalniejsza rzecz, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że dzieci tak chętnie uczestniczą w zajęciach tanecznych. Wbrew pozorom taniec to nie tylko świetna zabawa ale również szereg korzyści dla rozwoju psychoruchowego dziecka. Taniec to także bardzo kreatywne hobby. Poprzez naukę układów i wymyślanie własnych choreografii dziecko trenuje swoją wyobraźnię, zdolność abstrakcyjnego myślenia, uczy dyscypliny i koncentracji.

MAGIC DANCE KIDS

Na naszych zajęciach dbamy o wszechstronny rozwój małych tancerzy, aby mogli czerpać z nich jak najwięcej korzyści. Magic Dance Kids to 100% frajdy i nauka choreografii do znanych utworów.
Poprzez dobrą zabawę zarażamy dzieci pasją do tańca, nie zapominając jednocześnie o aspektach zdrowotnych. Wiemy jakie pozytywne znaczenie ma taniec w kompensacji wad postawy i prawidłowym kierowaniu rozwojem psychoruchowym dziecka. Jednocześnie wierzymy, że poprzez nasze zajęcia zaszczepimy w dzieciach nawyk aktywnego wypoczynku.

PROGRAM

W Akademii Tańca Magic Dance Kids realizowany jest autorski program, który uwzględnia naukę różnych form tanecznych i zabaw muzyczno-ruchowych dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych najmłodszych tancerzy. Program stworzony jest z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym – 5-6lat. Dzięki temu dzieci chętnie podejmują się nowych zaproponowanych przez naszych instruktorów wyzwań, czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy i sukcesów a to przyczynia się do rozwijania swoich talentów, umiejętności i budowania wiary we własne siły.
Wspieramy i doceniamy – bo dla nas nawet najmniejszy sukces jest bardzo ważny.

KADRA

W naszej Akademii Tańca dzieci tańczyć będą z doświadczonymi, kreatywnymi instruktorkami, które swoją pasją i energią zarażają wszystkie dzieciaki. To one gwarantują fantastyczną atmosferę podczas zajęć i sprawią, że dzieci będą czerpać prawdziwą radość podczas tańca i z niecierpliwością będą czekać na kolejne zajęcia 😉

100% WSPARCIA

Dajemy z siebie 100%, bo wierzymy, że tylko w ten sposób możemy w pełni wykorzystać drzemiący w naszych tancerzach potencjał.
Odkrywamy Inspirujemy Wspieramy i Rozwijamy talent w każdym dziecku. Wierzymy, że każde dziecko ma talent – czasem po prostu bardzo ukryty – my chcemy pomóc go odkryć i rozwijać.

Dołącz do naszej roztańczonej drużyny i zobacz ile korzyści dla Twojego dziecka może dostarczyć taniec!
Czekamy na Ciebie!

plansza informacyjna PFR