magic sport

AKADEMIA TAŃCA MAGIC DANCEIstnieje wiele powodów, by tańczyć i jeszcze więcej korzyści jakie taniec oferuje. Nauka nowych figur tanecznych to nie tylko fantastyczna zabawa ale także gimnastyka dla naszego ciała i umysłu.
Taniec i muzyka mają wybitny wpływ na rozwój dziecka i pobudzanie jego kreatywności. Jest on doskonałą formą aktywności fizycznej, ponieważ wzmacnia kondycję oraz poprawia koordynację ruchową, doskonaląc jednocześnie plastykę ruchu. Przyczynia się do kształtowania osobowości, wyrabiania nawyku prawidłowej postawy ciała oraz pomaga przełamywać nieśmiałość.

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej Akademii Tańca Magic Dance, gdzie zaszczepimy pasję do tańca u tych którzy stawiają w tej dziedzinie pierwsze kroki, a dla tych, którzy już kochają taniec stworzymy przestrzeń w której stanie się on najpiękniejszą przygodą życia i niesamowitą pasją.

Nie musisz szukać daleko – nasze zajęcia taneczne odbywają się w Twojej szkole!

W naszej Akademii Tańca tworzymy autorski program, w którym patrzymy na dziecko holistycznie, opierając swoje założenia na aspekcie zdrowotnym, edukacyjnym i wychowawczym. Wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, wzmacniamy poczucie własnej wartości, budujemy wiarę w swoje możliwości oraz promujemy aktywność fizyczną.

Program naszych zajęć tanecznych został opracowany tak, aby różne formy taneczne oraz zabawy muzyczno-ruchowe dostosowane były zarówno do możliwości jak i potrzeb dzieci. Razem z naszymi instruktorami poznacie taniec nowoczesny, który stanowi wybuchową mieszankę różnych stylów tanecznych: disco dance, hip hop czy street dance.

W naszej Akademii tańczą dzieci już od 5 do 15 roku życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na stworzenie programów, które dostosowane są do możliwości dziecka na danym etapie rozwoju psychomotorycznego. Poprzez takie rozwiązanie w naszych zajęciach może uczestniczyć każde dziecko bez względu na wiek, poziom umuzykalnienia oraz stopnia zaawansowania.

Program Akademii Magic Dance opiera się na 3 kategoriach:
• Magic Dance Kids – dla dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat)
• Magic Dance – dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-9 lat)
• Magic Dance Star – dla dzieci w wieku szkolnym (10-15 lat)

Magic Dance to gwarantowana dawka pozytywnej energii. Nasi instruktorzy, to zespół kreatywnych, energicznych ludzi, którzy swoja pasją i pozytywną energią pragną zarażać wszystkie dzieciaki. To dziewczyny, które stale się rozwijają, są otwarte na nowe wyzwania, wzajemnie się wspierając i motywując. To one sprawią, że w fantastycznej atmosferze, z dużą dawką radości i uśmiechu Wasze dzieci będą rozwijać swoje taneczne umiejętności poznając nowe choreografie. A najważniejsze co scala i łączy naszą kadrę – to pasja do tańca i chęć zaszczepienia tej pasji wśród dzieci. Razem pragniemy stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której taniec stanie się najpiękniejszą przygodą życia i pasją.

Odkrywamy Inspirujemy Wspieramy i Rozwijamy talent w każdym dziecku!

          Magic Dance to nie tylko zajęcia taneczne. Chcemy propagować taniec jako sposób na życie – sposób na pozbycie się stresu, pozytywne rozładowanie energii, możliwość nawiązania nowych przyjaźni, zwiększenia świadomości własnego ciała ale także źródło radości i satysfakcji. Dostrzegamy postępy naszych dzieci – nie tylko te taneczne, ale także te społeczne. Dajemy możliwość wyrażenia swoich emocji, wspieramy w pokonywaniu własnych barier oraz w spełnianiu marzeń. Wiemy jak twórczo motywować dzieci i determinować je do pokonywania własnych słabości i osiągania wyznaczonych celów. Uczymy bawiąc i odkrywamy talent w każdym dziecku.
         
Podejmujemy takie działania, które mają na celu wpływać na wszechstronny rozwój dziecka:
• kształtują warsztat taneczny
• poprawiają sprawność fizyczną
• rozwijają koordynację i estetykę ruchu
• rozwijają poczucie rytmu oraz słuchu muzycznego
• zaspokajają naturalną potrzebę ruchu
• pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność
• przełamują nieśmiałość
• przyczyniają się do wzrostu pewności siebie
• uczą wytrwałości oraz realizacji wytyczonych celów
• kształtują sylwetkę poprzez korekcję i kompensację wad postawy
• rozwijają zdolność autoprezentacji podczas pokazów
• kształtują pozytywne cechy charakteru

Kreujemy przestrzeń do rozwoju –  odkrywania pasji i talentów – aktywności ruchowej
         
          Akademia Magic Dance przygotowała dla swoich tancerzy wiele dodatkowych atrakcji w postaci nagród i upominków za udział w konkursach i za zaangażowanie podczas zajęć. W trakcie zajęć dzieci zdobywają również dyplomy i medale podczas pokazów.
Dołącz do naszej tanecznej drużyny i rozbudź swoją pasję razem z nami !
Magic Dance – jednoczy nas taniec !

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszych zajęciach, ponieważ pragniemy pokazać świat tańca jakiego jeszcze nie znają.

plansza informacyjna PFR