AKADEMIA
PIŁKARSKA
Slider
AKADEMIA PIŁKARSKA MAGIC FOOTBALL

Jesteśmy innowacyjną szkółką piłkarską, spełniającą pasje i marzenia młodych adeptów piłki nożnej. Pracujemy z dziećmi w wieku od 4 do 10 lat. Dzięki skrupulatnie dobranemu i opracowanemu systemowi analitycznemu, nasze zajęcia cechują się dużą indywidualizacją dla każdego z naszych piłkarzy.

Nadrzędnym celem treningów jest nauka i doskonalenie elementów techniki piłki nożnej.
Program, realizowany jest w sposób przystosowany do aktualnych potrzeb i umiejętności dziecka w danym okresie rozwoju. Akademia Magic Football stawia na rozwój umiejętności, a nie na sam wynik, dzięki czemu, zajęcia prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę, są przystosowane dla każdego początkującego piłkarza, bez względu na aktualny poziom umiejętności piłkarskich.


Zajęcia z grupami przedszkolnymi (4-6):
Nadrzędnym celem jest oswojenie z piłką, oraz nauka podstawowych elementów techniki specjalnej poprzez gry i zabawy ruchowe.

Zajęcia z grupami wczesnoszkolnymi (6-10):

W tym etapie szkoleniowym, szczególny nacisk stawiamy na rozwój umiejętności poprzez nauczanie i doskonalenie techniki specjalnej piłki nożnej. Podczas treningów wdrażamy grę uproszczoną w małych grupach. W drugim etapie szkoleniowym młodzi adepci doświadczają już turniejów piłkarskich, oraz rywalizacji z innymi drużynami.

Magic Sport

Gen. Ch, de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

Telefony do kontaktu

Biuro: +48 32 3076212
Biuro kom: + 48 570 869 123

Adres email

kontakt@magic-sport.com.pl

2018 Magic Sport © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Slider